L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Papara Troy Kart Nasıl Alınır?

Papara Troy Kart Nasıl Alınır?

Papara Troy Kart Nasıl Alınır?

Papara Troy Kart Nasıl Alınır

Papara Troy kart almak isteyen onlarca kişi “Papara Troy Kart Nasıl Alınır?” sorusunu yöneltiyor. Son günlerde yaşanan siyasi durumlardan ötürü Türk vatandaşlar, ülkemizin yerli ve milli bir girişimi olan TROY altyapısına geçmek istiyor. Bizler de bu içeriğimizde Papara kart kullananların TROY kart nasıl alabileceklerinden bahsedeceğiz.

Papara Nedir?

Papara, son yıllarda finansal işlemler için popüler bir seçenek haline gelen bir finans uygulamasıdır. Bu uygulama kullanıcılarına anında ve ücretsiz hesap oluşturma imkanı sunmaktadır. Papara hesabınız aracılığıyla para transferi, fatura ödeme gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların saniyeler içinde ücretsiz bir hesap ve kart sahibi olmalarını sağlayan dijital bir hesap olan Papara, diğer finans uygulamalarına kıyasla komisyon talep etmemektedir. Bu da Papara’nın 8.9 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesinin nedenlerinden sadece bir tanesidir.

Peki Papara Visa, Mastercard ve TROY Altyapılarını Kullanıyor mu?

Papara aktif olarak Visa, Mastercard ve TROY altyapıları ile anlaşması bulunmaktadır. Ancak şu anda piyasada kullanıcılar tarafından belirtilen duruma göre sadece Visa ve Mastercard altyapılı kartlar müşterilere sunulmaktadır.

Her ne kadar TROY altyapısı ile de 2019 yılında anlaşma yapsa da aktif olarak müşterilerin TROY altyapılı Papara kartları mevcut değildir.

Papara’ya TROY Logolu Kart Gelecek mi?

Papara’nın forum sayfasında yöneticilerden gelen cevaplara göre tarihi tam belli olmamak ile birlikte yakın zamanda TROY logolu Papara kart geleceği ifade ediliyor. Eğer böyle bir imkan tanınırsa Papara duyurular kısmından bu durumu belirtecektir.

Papara’dan Troy kartı almak için Papara’nın sunduğu kart seçeneklerini inceleyerek,bu kartları Troy ile uyumlu hale getirme yöntemlerini araştırmak ve Papara müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek faydalı olacaktır.

Papara TROY logolu kredi kartı (temsili gösterim)
Papara TROY logolu kredi kartı (temsili gösterim)

Papara Kartın TROY Altyapısı Kullanması Neden Önemli?

Türkiye’nin ilk ödeme sistemi olan TROY, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından 2016 yılında hayata geçirilmiştir. TROY banka kartları, kredi kartları ve ön ödemeli kartlar olarak üç farklı şekilde sunulmakta ve ATM’den para çekme, internet ve mobil alışveriş gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir.

TROY hakkında daha fazla detay için tıklayınız

Özelliklerinin dışında milli ve yerli olması da muhafazakar kesim için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle de Papara kullanıcıları TROY altyapısına geçmek istemektedir.

5/5 - (1 vote)
L10 Barkod İçerik Ekibi

L10 Barkod İçerik Ekibi

Barkod ve otomasyon sistemleri üzerine ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hizmet ediyoruz.

Kategorilerdeki İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 552 692 06 72