L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Ankara’da En Çok Tercih Edilen Barkod Sistemi

Ankara Barkod Sistemi - Firmanıza Artı Değer Katın

Ankara barkod sistemi, Ankara’da bulunan market, mağaza, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş, yedek parça, kasap, zücaciye, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinde yer alan firmalarınız için uygundur. 

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

Ankara Barkod Sistemi Sayesinde İşiniz Hem Büyüsün Hem de Kolaylaşsın

L10 barkod sistemi ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazlı satış ve kâr raporlarınızı alabilirsiniz. Barkodsuz veya barkodlu ürünlerinizin-stoklarınızın satışını yapabilirsiniz. 

Ödeme seçenekleri olarak kredi kartı, nakit ve vadeli satış gibi seçenekleri kullanabileceğiniz gibi bu seçenekleri birlikte de (parçalı ödeme) kullanabilirsiniz. Marketler, Büfeler, Mağazalar, Pastane ve Fırınlar ve Bakkal gibi perakende sektörünün barkodlu kasa takip sistemi olarak kullanılır.

Barkod Programı

Ankara'daki Bazı Referanslarımız

Ankara’daki yüzlerce müşterimizin arasına siz de katılın…

Ankara'ya Özel - Firmanıza Gelip Kurulum Yapalım, Sizde Referansımız Olun!

Ankara’ya özel ücretsiz keşif yapıyoruz! İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerimiz hakkında size bilgi vermek için buradayız.Bize ulaşarak Ankara’da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizi keşfedin! Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. 

İşletmeniz için gerekli olan ürünleri incelemek, detaylı bilgi almak ve keşfetmek için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz:

L10 Ankara Barkod Sistemi Tanıtım

Tanıtım Videosu

Ankara barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

Ankara Barkod Sistemi Gelişmiş Özellikleri

L10 barkod sistemi, Ankara’da hizmet veren gelişmiş özelliklere sahip bir barkod programıdır. Uzman yazılımcı ekibi tarafından geliştirilen bu program, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilebilmektedir. Sektörün en gelişmiş özelliklerine sahip barkod programını sunarak müşterilerimize üstün bir deneyim sağlamaktayız. 

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, Ankara’da hizmet verdiğimiz L10 barkod sistemi, işletmelerin verimliliklerini artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Sayfası ile Genel Raporlara Erişin

İşletmeniz için oluşturulan Güncel Durum sayfası, size tüm detayları sunarak işletmenizin genel durumunu ve satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

Bu güncel durum sayfası, işletmenizin performansını analiz etmek, kararlarınızı vermek ve iş stratejilerinizi şekillendirmek için önemli bir araç sağlar. Bu verilere dayanarak satış hedefleri belirleyebilir, pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve işletmenizin büyümesini destekleyecek adımlar atabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

Perakende-satış sektörü için en iyi çözümler olan L10 barkod yazılım paketlerini tercih edebilirsiniz. Stoklarınızı, ürünlerinizi, tahsilatlarınızı, düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

Çünkü L10 Satış & Barkod Sistemi, Ön muhasebe yazılımımız ile birlikte çalışır. Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi  ve fiş yazıcı ile kolayca entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı olan bu yazılımlarımız sayesinde iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Yeni teknolojiler ile birlikte hızlı işlemler yapmak çok kolay

L10 Barkod Programı ile Satış Daha Kolay

L10 Satış&Barkod programı, bir çok yönü ele alınarak iyi bir şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. İhtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz veya personelleriniz daha önce satış programı kullanmamışsa bile, L10 Barkod&Satış programını çok kısa bir sürede öğrenip aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Parçalı Ödeme Seçenekleri İle Tercih Edilenlerden Olabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle Ankara'da İşletmenizde Satış Yapın

Nakit Satış, Kredi Kartı ile Satış ve Vadeli Satış ödeme seçenekleri ile satış yapmak çok kolay. Bir satış için bir ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz gibi parçalı ödeme olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

Örneğin müşteriniz ödemenin bir kısmını nakit olarak kalan kısmını da kredi kartı ile ödemek isteyebilir. Bu tür durumlarda parçalı ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz.

Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçtikten sonra veya  müşteri kaydı oluşturduktan sonra kolayca satış yapabilirsiniz. Böylece kimden ne kadar alacağınızın olduğunu toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunu tek rapor ile görebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Birçok sektöre hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımızı henüz denemediyseniz ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgiler alabilir destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım desteğini alabilirsiniz. 

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

icon 04

Yetki Verme - Kısıtlama

L10 ‘da birden fazla kullanıcı oluşturulabilir. İş yerinde yazılımı kullanan personeller için kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz her bir kullanıcıya farklı yetkiler verebilirsiniz. 

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Değiştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Cihazlarla Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

L10 Ankara Barkod Sistemleri

Market, Mağaza, Büfe, Hırdavat,  Şarküteri, Kuruyemiş, Yedek Parça, Kasap, Zücaciye, Kozmetik, Tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörleri için L10 ankara barkod sistemleri uygundur. 

Ücretsiz kurulum ve tanıtım yapmamız adına Ankara’da bulunan işletmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek işlemi süresi dışında yıllık 799₺ yıllık destek ücreti bulunmaktadır. Bu paket opsiyonel olup zorunlu değildir.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

Ankara Barkod Sistemi Nedir?

Ankara barkod sistemi günümüzde işletmelerin ürün takibi ve stok kontrolü gibi süreçlerini kolaylaştıran önemli bir araç haline gelmiştir. Özellikle Ankara olmak üzere büyük şehirlerin hepsinde işletmelerin rekabet ettiği ve hızlı çözümler üretmeye çalıştığı bir ortamda barkod sistemlerinin önemi daha da artmaktadır. Ankara gibi başkent ve iş dünyasının kalbinde bulunan bir şehirde barkod sistemleri işletmelerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu nedenle içeriğimizde siz değerli okuyucularımıza Ankara barkod sistemi üzerine detaylı bilgiler vereceğiz.

Genel olarak toplayacak olursak Ankara’da faaliyet gösteren işletmeler için barkod sistemleri büyük önem taşımaktadır. İşletmenizin başarısını artırmak ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için doğru barkod sistemi seçimi, uygulaması ve sürekli iyileştirme yaparken barkod sistemi Ankara üzerine tüm bilgilere vakıf olmak gerekmektedir.

Ankara Barkod Sisteminin Önemi

Ankara barkod sistemi üzerinde faaliyet gösteren işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Bu sistemler kapsamında başta işletmelerin ürün takibi, stok kontrolü, hızlı ve doğru ödeme işlemleri gibi birçok alanda avantajlar sağlamaktadır. Genel başlık üzerinden incelediğimizde;

  • Tüketiciler için önemi
  • İşletmeler için önemi

Ankara’da barkod sistemlerinin önemini daha iyi anlamak için belirttiğimiz bu iki kriter üzerinden tüketicilere ve işletmelere sağladığı faydalara göz atalım.

Tüketiciler İçin Önemi

Barkod sistemleri ile tüketicilere ürün bilgilerini hızlı ve doğru bir şekilde sunmak hedeflenmektedir. Bu sayede tüketiciler ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir ve doğru seçimler yapabilme olanağı bulmaktadır. Ayrıca barkod sistemleri ile yapılan alışverişler daha hızlı gerçekleşir ve tüketicilerin zaman tasarrufu sağlanmaktadır.

İşletmeler İçin Önemi

İşletmeler için barkod sistemleri, stok kontrolü ve ürün takibi açısından büyük kolaylık sağlar. Hızlı ve doğru envanter yönetimi sayesinde işletmeler maliyetlerini azaltabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirler. Ankara gibi büyük ve rekabetin yoğun olduğu bir şehirde barkod sistemlerinin kullanımı işletmelerin daha etkin ve verimli çalışmasına olanak tanımaktadır. L10 Barkod olarak da her daim müşterilerimize bu konunun öneminden bahsetmekteyiz.

Ankara Barkod Sistemi Çeşitleri

Barkod sistemleri farklı teknolojilere ve özelliklere sahip olarak çeşitlilik göstermektedir. Tamamen gelişen teknolojinin eseri olarak sürekli değişime bağlı olan bu barkod sistemi çeşitlerini L10 Barkod olarak her daim takip ediyor, programımızın gelişmesini sağlıyoruz. Ankara’da kullanılan barkod sistemleri 3 tipte yer almaktadır. Bunlar;

  • 1D barkod sistemleri
  • 2D barkod sistemleri
  • RFID barkod sistemleri

Sizlerle bu 3 tip barkod sistemlerini inceleyelim.

1D Barkod Sistemleri

1D (tek boyutlu) barkod sistemleri, en yaygın kullanılan barkod türüdür. Genellikle çizgi kod olarak adlandırılır ve ürün bilgilerini dikey çizgilerle temsil etmektedir. 1D barkodlar genellikle süpermarketler ve perakende mağazalarında sıklıkla kullanılır.

2D Barkod Sistemleri

2D (iki boyutlu) barkod sistemleri, ürün bilgilerini hem yatay hem de dikey düzlemde temsil edebilir. Bu sayede DE daha fazla bilgi saklayabilir ve okuma hızları daha yüksektir. QR kodlar, en bilinen 2D barkod türüdür. 

2D barkodlar, biletler ve kargo etiketleri gibi alanlarda kullanılır. Kendi cihazlarımızdan da bu yapıya optimize olan tipler bulunmaktadır.

RFID Barkod Sistemleri

RFID (Radyo Frekanslı Tanımlama) barkod sistemleri, ürünlerin uzaktan ve temas gerekmeksizin okunmasını sağlar. RFID etiketlerine yerleştirilen mikroçipler sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir. RFID barkod depo yönetimi ve lojistik sektöründe yaygın olarak kullanılır.

Ankara Barkod Sisteminin Popüler Kullanım Alanları

Ankara barkod sistemi kullanım alanları oldukça geniştir. L10 Barkod olarak onlarca büyük sektöre barkod programı ve genel otomasyon sistemler üzerinden hizmet verdik. Hemen hemen her sektörde varlığımızı sürdürdüğümüz için bu içeriğimizi daha profesyonel hazırlayabiliyoruz.

✓ Ankara Barkod Sistemi

En kaliteli hizmet güvencesi

✓ Fiyat Performans

Her daim müşteri memnuniyeti

✓ Ek Sistem Entegresi

Yazıcı, okuyucu ve program desteği

✓ Kolay Kurulum İmkanı

Sürekli destek alabilme hakkı

Ankara Barkod Sistemi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara barkod sistemi seçerken işletmenizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun bir seçim yapmak oldukça önemlidir. İşte Ankara’da barkod sistemleri seçerken dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için derledik.

Sistem İhtiyaçlarını Belirlemek

İlk olarak, işletmenizin hangi tür barkod sistemine ihtiyaç duyduğunu belirlemeniz gerekir. İşletmenizin sektörü, ürün çeşitliliği ve iş hacmi gibi faktörlere bağlıdır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra uygun bir barkod sistemi seçebilirsiniz.

Doğru Barkod Okuyucu ve Yazıcı Seçimi

Barkod okuyucu ve yazıcılar sistemin temel bileşenleridir. Okuyucuların hızlı ve doğru okuma yapabilmesi, yazıcıların ise kaliteli ve dayanıklı barkodlar üretebilmesi önemlidir. Bu nedenle işletmenizin ihtiyaçlarına uygun okuyucu ve yazıcıları seçmek büyük önem taşımaktadır.

Yazılım ve Entegrasyon

Barkod sistemlerinin işletmenizin mevcut yazılım ve sistemleriyle entegre olması gerekir. Bu sayede süreçlerinizi daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Ankara’daki barkod sistemleri tedarikçileri genellikle bu entegrasyon hizmetlerini de sunar.

Ankara barkod sistemi işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Doğru barkod sistemi seçimi ve uygulaması, işletmelerin verimliliğini ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Bu nedenle işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir barkod sistemi seçmek ve doğru tedarikçiyle çalışmak büyük önem taşımaktadır. https://l10barcode.com üzerinden bize kolayca ulaşabilir, en güncel barkod sisteminize kavuşabilirsiniz.

4.8/5 - (18 votes)
0 552 692 06 72