L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Barkod Oluşturma Programı

Barkod Oluşturma Programı

Barkod Oluşturma Programı

Barkod Oluşturma Programı

Barkod oluşturma programı bilindiği gibi barkod sisteminin tam olarak çalışması için önemli bir programdır. Her ne kadar sistemin çalışması için bilgisayar ve yazıcı gibi donanımlara ihtiyaç duysanız da özellikle bilgisayarınızda bir program olması gerekmektedir. Yani barkod oluşturma programı olmadan sistemden tam olarak verim alamayabilir, hatta çalıştıramayabilirsiniz.

Barkod okuyucu sistemi kullanmak için ürünlerin üstünde birer barkod etiketi bulunması gerekmektedir. Bu barkod etiketini tasarlamak ve basılmasını sağlamak için ise barkod oluşturma programına ihtiyaç duyarsınız.

Barkod programı kullanarak ayrıca barkod etiketi dizayn edebilir ve barkodları istediğiniz gibi üretebilirsiniz. Yani barkod ile ilgili hemen hemen her türlü işinizi bu program ile birlikte halledebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak barkod oluşturma programı ile dizayn ettiğiniz ve üretmeyi planladığınız barkodları yazıcıdan almanız şart değildir.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa barkodları A4 ya da lazer yazıcılardan da çıkarabilir ve dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Barkod Oluşturma Programını Kimler Kullanır?

Barkod oluşturma programını en başta ürünlerinde hiç barkod olmayan ya da eksik barkodu olan işletmeler kullanmaktadır. Özellikle market, kırtasiye, manav ve kasap gibi barkod sistemini sık sık kullanan işletmeler, barkod oluşturma programına sürekli bir şekilde başvurmaktadır. Öyle ki işletmeler, bu program sayesinde kolayca ihtiyaçlarını giderebilmekte ve daha verimli hizmet vermeye başlayabilmektedir.

Eğer sizler de barkod programına ihtiyaç duyuyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek sunduğumuz program hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilindiği gibi barkod sisteminde kullandığınız program da en az donanımlar kadar önem teşkil eder.

Eğer iyi olmayan bir program ile hizmet verirseniz, bu durum bütün işinizi etkileyebilir çünkü sistemin verimli çalışmasında en önemli unsurlardan biri barkod oluşturma programıdır. Bu nedenle kullandığınız barkod programına dikkat etmenizde fayda var.

Barkod Oluşturma Programı
Barkod oluşturma programı, barkod sistemlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Neden Barkod Oluşturma Programı?

Barkod oluşturma programı sayesinde artık bütün barkod işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Yani eksik barkodlu ürünler ya da bozuk barkodlar artık dert olmaktan çıktı. Oldukça kolay olan barkod tasarımı kısmından barkodlarınızı istediğiniz gibi dizayn edebilir ve hemen yazdırarak beklemeden kullanabilirsiniz.

Bunların dışında barkod programının en önemli özelliklerinden biri de yazıcının şart olmamasıdır. Yani lazer yazıcıdan bile dizayn ettiğiniz barkodları basabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar bu noktada daha kaliteli yazıcılar kullanabiliyor olsanız da lazer yazıcı da giriş seviyesinde yeterli olacaktır.

Firmamız tarafından alacağınız barkod oluşturma programını tam olarak kullanmayı bilmiyorsanız, bizlerden destek alarak programı oldukça verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Barkod programı kullanmak genelde zor olarak bilinse de bizlerden alacağınız eğitimlerle kolay bir şekilde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak da uzun süreli lisans süresi sayesinde barkod programına ek ücret ödemeden uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca bütün güncellemeleri de yine ücretsiz bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca barkod sisteminin faydalarını öğrenmek isterseniz bu içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Demo Barkod Oluşturma Programı

Bilindiği gibi piyasada birbirinden farklı barkod oluşturma programları bulunmaktadır. Bu nedenle çeşitli programlar arasından işletmenizin ihtiyacına en uygun programı bulmak sizin için zorlayıcı olabilir. Bu noktada alabileceğiniz en mantıklı aksiyon ise programın demo sürümünü kullanmaktır.

Demo sürümü sayesinde programı kullanırken deneyim elde eder ve deneyimlerinize göre satın alabilir ya da farklı programlara göz atabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu demo barkod programı ile internet sitemiz üzerinden demo sürümü indirebilir ve kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylelikle programın firmanızın ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını da hızlı bir şekilde anlamış olursunuz.

Demo Barkod Oluşturma Programı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bildiğiniz gibi barkod sistemi kullanmak günümüzde artık çocuk oyuncağı haline gelmiştir. Artık gelişen teknoloji ile herhangi bir barkod sistemini kurup üzerinde oynamalar yaparak kendinize göre ayarlaması neredeyse saniyeler almaktadır.

Ancak her işte olduğu gibi burada da dikkat etmemiz gereken ufak çaplı birkaç husus bulunmaktadır. Barkod oluşturma programı kullanırken dikkat edilmesi gerekenlere gelin hep birlikte bakalım:

  • Ürüne barkod oluşturduktan sonra kayıt etme
  • Kayıt ettiğiniz ürünleri yedekleme
  • Farklı ürünlerde aynı barkod olmaması
  • Sistemin düzenli olarak çalıştığı

Bahsettiğimiz maddeler sizleri uğraştırmayacak ufak çaplı maddelerdir. Bu maddelere dikkat ederek barkod sistemiminiz daha düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Barkod Oluşturma Programı
İşletmelerinize kuracağınız barkod sisteminin düzgün çalışması için iyi bir barkod oluşturma programı şarttır.

Demo Barkod Oluşturma Programı Kullanmak Kolay mı?

Demo arkod oluşturma programı genelde basit ara yüzleri ile bilinir ve bu nedenle de çoğu zaman kullanımı kolay olmaktadır. Tabii her ne kadar durum böyle de olsa bu programı ilk kez kullanacak işletme sahipleri için durum biraz daha farklı olabiliyor.

Ancak firmamız, işletmelerinizde kullanacağınız barkod oluşturma programını rahatlıkla kullanabilmeniz için gerek birebir gerekse youtube üzerinden eğitim vermektedir. Bu videolara ulaşmak için youtube kanalımızı ziyaret edebilir ve direkt birinci ağızdan – yani bizden – eğitim alabilirsiniz.

Barkod Oluşturma Programı

Barkod oluşturma programı kullanmak aslında oldukça kolay olsa da eğer bu programı ilk kez kullanacaksanız, belli başlı eğitimler almanızda fayda var. Tabii bu eğitimleri almak için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok çünkü firmamız, programın kullanım eğitimini vermektedir.

Detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve hemen barkod sistemlerinin gücü sayesinde daha verimli hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Özet

Baktığımızda barkod programının, sistemin düzgün çalışması için gereken temel yapı taşlarından birisi olduğunu görebiliriz. Bu yüzden herhangi bir barkod sistemi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisinin bu program olduğunu unutmayınız. Ürünü aldığınız firmaya göre değişmekte olup genel olarak orijinalliğini sorgulamak için barkod kullanılır.

Barkodu olan ürün orijinal midir?

Ürünü aldığınız firmaya göre değişmekte olup genel olarak orijinalliğini sorgulamak için barkod kullanılır.

Her ürün için farklı bir barkod mu gerekli?

Evet, ürünlerinizi barkod sistemine kaydederken her ürün için farklı bir barkod oluşturmanız ve sisteme kaydetmeniz gerekmektedir.

Barkod oluşturma programı kullanmak zor mu?

Barkod oluşturma programı kullanımı her ne kadar firmadan firmaya zorluğu değişse de L10 Barkod sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

Rate this post
L10 Barkod İçerik Ekibi

L10 Barkod İçerik Ekibi

Barkod ve otomasyon sistemleri üzerine ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hizmet ediyoruz.

Kategorilerdeki İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 552 692 06 72