L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Konya’da En Çok Beğenilen Barkod Sistemi

Konya Barkod Sistemi - İşletmenizin Yönetimi İçin En İyisi

Konya barkod sistemi, Konya’da bulunan market, mağaza, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş, parfümeri, kasap, kahve, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinde yer alan işletmeleriniz için uygundur. 

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

Konya Barkod Sistemi İle İşletmenize Güç Katın

L10 barkod sistemi, günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda satış ve kâr raporlarınızı kolayca almanızı sağlar. Hem barkodsuz hem de barkodlu ürünlerinizin ve stoklarınızın satışını yapabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, nakit ve vadeli satış gibi seçeneklerin yanı sıra bu seçenekleri bir arada kullanarak (parçalı ödeme) işlem yapabilirsiniz. Marketlerden büfelere, mağazalardan pastane ve fırınlara, bakkallardan çeşitli perakende sektörlerine kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.

Konya’da faaliyet gösteren işletmeler için de L10 barkod sistemi, perakende sektöründe barkodlu kasa takip sistemi olarak ideal bir çözümdür. Detaylı bilgi almak ve ücretsiz kurulum için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod Programı

Konya'daki Bazı Kıymetli Müşterilerimiz

Konya’daki yüzlerce müşterimizin arasına siz de katılın…

Konya'ya Özel - İşletmenize Gelip Kurulum Yapalım, Sizde Referansımız Olun!

Konya’da özel ücretsiz keşif hizmetimizle işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz! İşletmenizin gereksinimlerine uygun ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve keşfetmek için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin büyümesine katkıda bulunmak için buradayız ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

İşletmeniz için gerekli olan ürünleri incelemek ve keşfetmek için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz:

L10 Konya Barkod Sistemi Tanıtım Videomuz

Barkod Sistemimizin Bilgilendirme Videosu

Konya barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

Konya Barkod Sistemi Gelişmiş Özellikleri

L10 barkod sistemi, Konya’da hizmet veren gelişmiş özelliklere sahip bir barkod programıdır. Uzman yazılımcı ekibi tarafından geliştirilen bu program, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilebilmektedir. Sektörün en gelişmiş özelliklerine sahip barkod programını sunarak müşterilerimize üstün bir deneyim sağlamaktayız. 

Müşteri odaklı yaklaşımımızla Konya’da hizmet verdiğimiz L10 barkod sistemi, işletmelerin verimliliklerini artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Sayfası ile Genel Raporlara Erişin

İşletmeniz için oluşturulan Güncel Durum sayfası, size tüm detayları sunarak işletmenizin genel durumunu ve satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

Bu güncel durum sayfası, işletmenizin performansını analiz etmek, kararlarınızı vermek ve iş stratejilerinizi şekillendirmek için önemli bir araç sağlar. Bu verilere dayanarak satış hedefleri belirleyebilir, pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve işletmenizin büyümesini destekleyecek adımlar atabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

Perakende-satış sektörü için en iyi çözümler olan L10 barkod yazılım paketlerini tercih edebilirsiniz. Stoklarınızı, ürünlerinizi, tahsilatlarınızı, düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

Çünkü L10 Satış & Barkod Sistemi, Ön muhasebe yazılımımız ile birlikte çalışır. Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi  ve fiş yazıcı ile kolayca entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı olan bu yazılımlarımız sayesinde iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Yeni teknolojiler ile birlikte hızlı işlemler yapmak çok kolay

L10 Barkod Programı ile Satış Daha Kolay

L10 Satış&Barkod programı, bir çok yönü ele alınarak iyi bir şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. İhtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz veya personelleriniz daha önce satış programı kullanmamışsa bile, L10 Barkod&Satış programını çok kısa bir sürede öğrenip aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Parçalı Ödeme Seçenekleri İle Tercih Edilenlerden Olabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle Ankara'da İşletmenizde Satış Yapın

Nakit Satış, Kredi Kartı ile Satış ve Vadeli Satış ödeme seçenekleri ile satış yapmak çok kolay. Bir satış için bir ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz gibi parçalı ödeme olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

Örneğin müşteriniz ödemenin bir kısmını nakit olarak kalan kısmını da kredi kartı ile ödemek isteyebilir. Bu tür durumlarda parçalı ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz.

Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçtikten sonra veya  müşteri kaydı oluşturduktan sonra kolayca satış yapabilirsiniz. Böylece kimden ne kadar alacağınızın olduğunu toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunu tek rapor ile görebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Birçok sektöre hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımızı henüz denemediyseniz ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgiler alabilir destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım desteğini alabilirsiniz. 

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

icon 04

Yetki Verme - Kısıtlama

L10 barkod sistemimizde birden fazla kullanıcı oluşturabilirsiniz. İş yerinizde yazılımı kullanan personeller için özel kullanıcı hesapları oluşturarak, her birine farklı yetkiler atayabilirsiniz. Böylece iş süreçlerinizi daha iyi yönetebilir, verimliliği artırabilirsiniz.

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Her An Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi istediğiniz an müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz veriye çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.  

Kolaylaştırılmış Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Cihazlarla Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İşletmeye Özel Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

L10 Konya Barkod Sistemleri

işletmeniz için Konya’da uygun barkod sistemlerini sağlayabiliriz. Mağaza, market, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş gibi çeşitli perakende sektörlerine özel olarak tasarlanmış L10 Konya barkod sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ücretsiz kurulum ve tanıtım hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

Rate this page
0 552 692 06 72