L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Kocaeli’nin En İşlevsel Barkod Sistemi

Kocaeli Barkod Sistemi - Firmanıza Artı Değer Katın

Kocaeli barkod sistemi, Kocaeli’ndeki market, mağaza, parfümeri, hırdavatçı, bakkal, kuruyemişçi, yedek parça, kasap, züccaciye, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinden işletmeler için mükemmel bir çözümdür. 

Sektördeki tüm firmaların ihtiyaçları göz önüne alınarak özenle tasarlanmıştır.

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

Kocaeli Barkod Sistemi İle İşletmenizi Kolay Yönetin

Kocaeli barkod sistemi, Kocaeli’deki marketlerden, büfelerden, mağazalardan, pastane ve fırınlardan oluşan perakende işletmeler için mükemmeldir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık satış ve kâr raporlarınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Hem barkodsuz hem de barkodlu ürünlerinizi ve stoklarınızı yönetebilir, ödeme seçenekleri olarak kredi kartı, nakit ve vadeli satış gibi çeşitli seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerinize daha esnek bir ödeme seçeneği sunmak için bu ödeme seçeneklerini bir arada kullanabilirsiniz, böylece işletmenizin karlılığını artırabilirsiniz.

Barkod Programı

Kocaeli'ndeki Bizleri Tercih Eden Bazı Müşterilerimiz

Kocaeli’ndeki yüzlerce müşterimizin arasına siz de katılın…

Kocaeli'ne Özel - Firmanıza Gelip Kurulum Yapalım, Sizde Referansımız Olun!

Kocaeli’deki işletmeniz için özel çözümlerimizi keşfetmeye hazırız! Ücretsiz keşif hizmetimizle sizinleyiz. İşletmenizin özel ihtiyaçlarına uygun ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve büyüme yolculuğunuzu hızlandırmak için bize ulaşın. 

En uygun ürünleri keşfetmek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

L10 Kocaeli Barkod Sistemi Tanıtım

Tanıtım Videosu

Kocaeli barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

Kocaeli Barkod Sistemimizin Beğeneceğiniz Üstün Özellikleri

Kocaeli’deki işletmeler için özel olarak tasarlanan ve son teknolojiye sahip L10 barkod sistemi, sektördeki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir. Uzman yazılım geliştirme ekibimiz tarafından hazırlanan bu yazılım, en gelişmiş özellikleri sunarak müşterilerimize benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla geliştirdiğimiz Kocaeli barkod sistemi, işletmelerin verimliliklerini artırarak rekabet avantajı elde etmelerini desteklemektedir. Özelleştirilebilir özelliklere sahip olan bu sistem, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak adapte edilebilir ve daha verimli bir yönetim sağlar.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Sayfası ile Genel Raporlara Erişin

L10 Barkod Yazılım Paketi, işletmenizin ön muhasebe yazılımıyla mükemmel bir entegrasyon sağlarken, Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi ve fiş yazıcı gibi çeşitli ekipmanlarla sorunsuz bir uyum içinde çalışır.

Bu kolay ve hızlı kullanıma sahip yazılımlar, iş yükünüzü hafifletirken işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. İşletmenizin spesifik ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir özelliklerle donatılmış olan bu sistem, işletmenizin tüm gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

Perakende-satış sektörü için en iyi çözümler olan L10 barkod yazılım paketlerini tercih edebilirsiniz. Stoklarınızı, ürünlerinizi, tahsilatlarınızı, düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

Çünkü L10 Satış & Barkod Sistemi, Ön muhasebe yazılımımız ile birlikte çalışır. Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi  ve fiş yazıcı ile kolayca entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı olan bu yazılımlarımız sayesinde iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Yeni teknolojiler ile birlikte hızlı işlemler yapmak çok kolay

L10 Barkod Programı ile Satış Daha Kolay

L10 Barkod ve Satış programı, işletmenizin geniş yelpazedeki gereksinimlerini karşılamak üzere kapsamlı bir şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere kolayca erişebilirsiniz.

Daha önce hiçbir satış programı kullanmamış olsanız bile, L10 Barkod ve Satış programını hızla öğrenip etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazılım, herkesin kolayca adapte olabileceği kullanıcı dostu bir arayüzle donatılmıştır. Bu sayede işletmenizin verimliliğini artırabilir ve satış süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Parçalı Ödeme Seçenekleri İle Tercih Edilenlerden Olabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle Ankara'da İşletmenizde Satış Yapın

Farklı ödeme seçenekleriyle, satış işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İster nakit, ister kredi kartı, ister vadeli satış olsun, işletmenizin ihtiyacına göre esneklik sağlayan bir yapıya sahiptir. Bir satış için tek bir ödeme seçeneği kullanabileceğiniz gibi, “parçalı ödeme” olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Müşterilerinizin tercihlerine göre, ödeme işlemlerini kombine ederek esneklik sağlayabilirsiniz. Örneğin, bir müşteri kısmen nakit, kısmen kredi kartı ile ödeme yapmak isteyebilir. Bu durumda parçalı ödeme yöntemini kullanarak tahsilat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçerek veya müşteri kaydı oluşturarak kolayca satış yapabilirsiniz.

Bu sayede, hangi müşteriden ne kadar alacağınızın ve toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunu tek bir raporda görüntüleyebilirsiniz. Bu özelliklerle işletmenizin finansal yönetimini daha etkin bir şekilde sağlayabilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Birçok sektöre hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımızı henüz denemediyseniz ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgiler alabilir destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım desteğini alabilirsiniz. 

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli'ndeki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

icon 04

Yetki Verme - Yönetme

L10 ‘da birden fazla kullanıcı oluşturulabilir. İş yerinde yazılımı kullanan personeller için kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz her bir kullanıcıya farklı yetkiler verebilirsiniz. 

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

icon 01

Özelleştirilmiş Etiketler

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Donanımlarla Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

L10 Kocaeli Barkod Sistemleri

Kocaeli’deki marketlerden, mağazalardan, büfelerden, hırdavatçılardan, şarküterilerden, kuruyemişçilerden, yedek parça satıcılarından, kasaplardan, züccaciye mağazalarından, kozmetik dükkânlarından, tuhafiye işletmelerinden ve diğer tüm perakende sektörlerinden işletmeler için L10 Kocaeli barkod sistemleri ideal bir çözümdür.

İşletmenizin gereksinimlerine uygun çözümlerimizi keşfetmek ve ücretsiz kurulum ve tanıtım hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörünüzdeki işlerinizi kolaylaştırmak ve verimliliğinizi artırmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

Rate this page
0 552 692 06 72