L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Ankara’da En Çok Tercih Edilen Barkod Sistemi

İzmir Barkod Sistemi - İşletmenizin Kârlılığını Arttırın

İzmir barkod sistemi, güzide ilimiz İzmir’de yer alan market, mağaza, şarküteri, kuruyemiş, büfe, hırdavat, yedek parça, kasap, zücaciye, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinde yer alan firmalar için uygundur. 

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

İzmir Barkod Sistemimiz ile İşletmenize Değer Katın

Firmamızın siz kıymetli müşterileri için özel olarak geliştirdiği L10 barkod sistemi ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazlı satış ve kâr raporlarınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Barkodsuz veya barkodlu ürünlerinizin/stoklarınızın satışını sistemimizle yapabilirsiniz. 

Ödeme seçenekleri olarak kredi kartı, nakit ve vadeli satış gibi seçenekleri kullanabileceğiniz gibi bu seçenekleri birlikte de (parçalı ödeme modülü) kullanabilirsiniz. 

Barkod Programı

İzmir'den Bazı Referanslarımız

İzmir’deki mutlu müşterilerimizden birisi olmak ister misiniz?

İzmir'e Özel - Tamamen Ücretsiz Olarak Sizi Ziyaret Edebiliriz!

İzmir’e özel ücretsiz keşif yapıyoruz! Firmanızın ihtiyaçlarını belirliyor, ihtiyaçlarınızı çözmeye yönelik ürünlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz.

İşletmeniz için gerekli olan ürünleri öğrenmek, daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim kanallarından birini tercih ederek bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

L10 İzmir Barkod Sistemi Tanıtım

Sistem Tanıtım Videosu

İzmir barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

İzmir Barkod Sistemi Gelişmiş Özellikleri

L10 barkod sistemi, İzmir lokasyonlu olarak hizmet veren gelişmiş özelliklere sahip bir sistemdir. Arvesoft yazılımcı ekibi tarafından geliştirilen yazılımımız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ve odak özelliklerce geliştirilmiştir. Sektörün en gelişmiş özelliklerine sahip barkod programını sunarak müşterilerimizin işletme sürecine büyük destek sağlamaktayız.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Sürekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Kısmımızda Tüm İstatistiklerinize Erişin

İşletmeniz için özel olarak geliştirdiğimiz Güncel Durum sayfası, size gerekli tüm detayları sunarak satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

Bu özelliğimiz ile işletmenizin güncel performansını analiz etmek, kararlarınızı daha iyi bir şekilde vermek ve iş stratejilerinizi doğru şekillendirmek için önemli bir araç sağlar. Tüm bu verilere dayanarak işletmenizin satış hedefleri belirleyebilir, pazarlama kampanyalarını oluşturabilir ve işletmenizin büyümesini destekleyecek adımlar atabilirsiniz.

Modern ve Kullanıcı Dostu Ara Yüzü ile Kolay Kullanım İmkanı

Özelleştirilmiş Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

Tüm perakende-satış sektörleri için en iyi çözümleri sunan L10 barkod yazılım paketlerini tercih edebilirsiniz. İşletmenizin stoklarını, ürünlerini, tahsilatlarını düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

L10 satış & barkod sistemi, L10 ön muhasebe yazılımımız ile eşgüdümlü çalışmaktadır. Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi ve fiş yazıcı ile kolay bir şekilde entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Bizimle Satış İşlemlerini Hızlandırın

L10 Barkod Programı ile Satış Daha Kolay

L10 barkod programı, müşterilerimizin satış işlemlerini kolaylaştırmayı motto edinerek en iyi bir şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. Sizin için düşündük, ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşletme sahibi olarak sizlere ya da personelleriniz daha önce satış programı kullanmamışsa bile L10 barkod sistemini çok kısa bir sürede öğrenip efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Satış Sırasında Parçalı Ödeme Seçeneğini Tercih Edebilirsiniz

Farklı Ödeme Seçenekleri ile Müşterilerinize Cazip Fırsatlar Sunun

Nakit satış, kredi kartı ile satış ve vadeli satış ödeme seçenekleri ile satış yapmak L10 barkod sistemi ile artık çok kolay! Müşterinize yaptığınız herhangi bir satış için tekli ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz gibi parçalı ödeme olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

Örneğin müşteriniz ödemenin bir kısmını nakit olarak kalan kısmını da kredi kartı ile ödeme yapmak isteyebilir. Bu tür durumlarda hemen parçalı ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz.

Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçtikten sonra veya müşteri kaydı oluşturduktan sonra kolayca satış yapabilirsiniz. Böylece kimden ne kadar alacağınızın olduğunu toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunu tek rapor üzerinden görebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Birçok sektöre hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımızı henüz denemediyseniz ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgiler alabilir destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım desteğini alabilirsiniz. 

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

icon 04

Yetki Verme - Kısıtlama

L10 ‘da birden fazla kullanıcı oluşturulabilir. İş yerinde yazılımı kullanan personeller için kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz her bir kullanıcıya farklı yetkiler verebilirsiniz. 

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Değiştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Cihazlarla Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

L10 İzmir Barkod Sistemleri

Market, Mağaza, Büfe, Hırdavat,  Şarküteri, Kuruyemiş, Yedek Parça, Kasap, Zücaciye, Kozmetik, Tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörleri için L10 İzmir barkod sistemleri uygundur. 

Ücretsiz kurulum ve tanıtım yapmamız adına İzmir’de bulunan işletmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

✓ İzmir Barkod Sistemi

İşletme kârlılığını arttırma garantisi

✓ Cazip Fiyatlandırma

Odağımız müşteri memnuniyeti

✓ Özelleştirilebilir Sistem Avantajı

Kaliteli yazıcı, okuyucu ve program desteği

✓ En Hızlı Şekilde Kurulum İmkanı

Sürekli destek alabilme hakkı

5/5 - (1 vote)
0 552 692 06 72