L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Barkod Sistemi

İstanbul Barkod Sistemi

İstanbul barkod sistemi, İstanbul’da bulunan market, mağaza, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş, yedek parça, kasap, zücaciye, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinde yer alan firmalarınız için uygundur. 

l10 istanbul barkod sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

İstanbul Barkod Sistemi ile İşletmenize Avantaj Sağlayın

L10 barkod sistemi sayesinde satış ve karlarınızı günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere takip edebilirsiniz. Barkodlu ya da barkodsuz ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı, nakit ve vadeli olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini tek başına ya da parçalı ödeme şeklinde kullanabilirsiniz. Market, bakkal, mağaza, pastane ve fırın gibi perakende sektörü işletmeleri için ideal bir barkodlu kasa takip sistemidir.

L10 istanbul barkod satis sistemi ana gorsel

Bizi Tercih Eden İstanbul'daki Değerli Müşterilerimiz

İstanbul’daki yüzlerce müşterimizin arasına siz de katılın…

İşletmenize Gelip Ücretsiz Kurulum Yapalım, Sizde Yüzlerce Mutlu Müşterilerimizden Birisi Olun!

İstanbul’da yer alan işletmeniz için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz! İşletmenizin gereksinimlerine uygun ürünlerimizle ilgili bilgilendirme yapmak üzere her daim hizmetinizdeyiz. İstanbul içindeki işletmenize özel çözümlerimizi keşfetmek için bizimle irtibata geçin! İşletmenizin gelişimine katkı sağlamak ve size destek olmak bizim için bir mutluluk olacaktır.

İşletmenize uygun ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve keşfetmek istiyorsanız, belirtilen iletişim yollarından birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

L10 İstanbul Barkod Sistemi Tanıtım

Barkod Sistemimizin Tanıtımı

İstanbul barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

L10 Barkod Sisteminin Gelişmiş Özellikleri

L10 barkod sistemi, İstanbul’da yer alan müşterilerimize özel olarak üretilmiş gelişmiş özelliklere sahip bir sistemdir. Uzman yazılımcı ekibi tarafından geliştirilen programımız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilebilmektedir. Sektörün en gelişmiş özelliklerine sahip barkod programını sunarak müşterilerimize üstün bir deneyim sağlamaktayız. 

Müşteri odaklı yaklaşımımızla İstanbul’da hizmet verdiğimiz L10 barkod sistemi, işletmelerin verimliliklerini artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Anlık Durum Sayfası ile Genel Raporlara Hemen Erişin

İşletmeniz için oluşturulan Güncel Durum sayfası, size tüm detayları sunarak işletmenizin genel durumunu ve satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

Güncel durum sayfası, işletmenizin performansını analiz etmek, kararlarınızı vermek ve iş stratejilerinizi şekillendirmek için önemli bir araç sağlar. Bu verilere dayanarak satış hedefleri belirleyebilir, pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve işletmenizin büyümesini destekleyecek adımlar atabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

Barkod Programı ve Gelişmiş Otomasyon Sistemi

Perakende-satış sektörü için en iyi çözümü L10 barkod yazılım paketleri ile kolayca sağlayabilirsiniz. Stoklarınızı, ürünlerinizi, tahsilatlarınızı, düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

Çünkü L10 Satış & Barkod Sistemi, ayrıca geliştirmiş olduğumuz L10 ön muhasebe yazılımımız ile birlikte çalışır. Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi  ve fiş yazıcı ile kolayca entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ve hızlı çalışma özelliğine sahip olan bu yazılımlarımız sayesinde iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. 

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Yeni teknolojiler ile birlikte hızlı işlemler yapmak çok kolay

L10 Barkod Programı ile Satış Artık Daha da Kolay

L10 Satış & Barkod programı, bir çok yönü ele alınarak iyi bir şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşletme sahibi olarak siz veya personelleriniz daha önce satış programı kullanmamışsa bile L10 Barkod & Satış programını çok kısa bir sürede kolayca öğrenip aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Parçalı Ödeme Seçenekleri İle Tercih Edilenlerden Olabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle İstanbul'da İşletmenizde Satış Yapın

Nakit Satış, Kredi Kartı ile Satış ve Vadeli Satış ödeme seçenekleri ile 3 farklı stilde satış yapma olanağına bizimle sahipsiniz. Bir satış için bir ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz gibi parçalı ödeme olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

Örneğin müşteriniz ödemenin bir kısmını nakit olarak kalan kısmını da kredi kartı ile ödemek isteyebilir. Bu tür durumlarda parçalı ödeme ile kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçtikten sonra veya müşteri kaydı oluşturduktan sonra kolayca satışı yapabilirsiniz. Böylece kimden ne kadar alacağınızın olduğunu ya da toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunu tek rapor üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Müşteriye satışı içeren tüm sektörlerde hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımızı henüz denemediyseniz ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgiler alabilir, destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım isteyebilirsiniz.

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme kolayca ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 muhasebe programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, entegrasyonlarınızın çalışmasını sağlayabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu güncel bir şekilde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Cihazlarla Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışabilecek şekilde hazırlanmıştır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak tüm personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

icon 04

Yetki Verme - Kısıtlama

L10 ‘da birden fazla kullanıcı oluşturulabilir, iş yerinde yazılımı kullanan personeller için kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz her bir kullanıcıya farklı yetkiler verebilirsiniz. 

Değiştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde özel tasarımlar sunuyoruz.

L10 Barkod Sistemleri

Market, Mağaza, Büfe, Hırdavat,  Şarküteri, Kuruyemiş, Yedek Parça, Kasap, Zücaciye, Kozmetik, Tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörleri için L10 İstanbul barkod sistemleri uygundur. 

Ücretsiz kurulum ve tanıtım yapmamız adına İstanbul’da bulunan işletmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek işlemi süresi dışında yıllık 799₺ yıllık destek ücreti bulunmaktadır. Bu paket opsiyonel olup zorunlu değildir.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

✓ İstanbul Barkod Sistemi

En iyi hizmet garantisi

✓ Uygun Fiyatlandırma

Her daim müşteri memnuniyeti

✓ Özelleştirilebilir Sistem Garantisi

Profesyonel yazıcı, okuyucu ve program desteği

✓ Kolayca Kurulum İmkanı

Sürekli destek alabilme hakkı

5/5 - (1 vote)
0 552 692 06 72