L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Bursa’nın #1 Numaralı En Çok Tercih Edilen Barkod Sistemi

Bursa Barkod Sistemi - İş Yükünüzü Azaltın

Bursa barkod sistemi, Bursa’da bulunan market, mağaza, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş, yedek parça, kasap, züccaciye, kozmetik, tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörlerinde yer alan firmalarınız için uygun olarak hazırlanmıştır. 

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

Bursa Barkod Sistemi Sayesinde Çalışanlarınızın Verimliliği Artsın

Bursa Barkod Sistemi ile periyodik (günlük, haftalık, aylık, yıllık) satış ve kar raporlarına erişebilirsiniz. Barkodlu veya barkodsuz tüm ürünlerinizin stok yönetimini ve satışını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, nakit veya vadeli alışverişlerinizde parçalı ödeme seçeneklerini de sunarak esnek ödeme çözümleri sağlıyoruz. 

Marketler, büfeler, mağazalar, pastaneler, fırınlar ve bakkallar için ideal bir barkodlu kasa takip sistemi sunuyoruz.

Barkod Programı

Bursa'daki Bazı Değerli Referanslarımız

Bursa’dan bizleri tercih eden değerli müşterilerimize siz de katılmak ister misiniz?

Bursa'ya Özel - İşletmenize Gelip Ücretsiz Kurulum Yapalım, Sizde Referansımız Olun!

Bursa’ya özel ücretsiz keşif hizmetimizle yanınızdayız! İşletmenizin spesifik ihtiyaçlarına uygun ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Bursa’daki işletmeniz için özel çözümlerimizi keşfedin ve büyümenizi desteklemek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İşletmeniz için en uygun ürünleri keşfetmek, detaylı bilgi almak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz:

L10 Bursa Barkod Sistemimizin Tanıtımı

Barkod Sistemimizin İşleyişini Tanıtım Videomuzdan İzleyebilirsiniz

Bursa barkod sistemi ile alakalı kısa tanıtımını yaptığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarladık

Bursa Barkod Sistemi Önemli Özellikleri

L10 barkod sistemi, Bursa’da hizmet veren ve ileri teknoloji özelliklerine sahip bir barkod yazılımıdır. Uzman yazılım geliştirme ekibimiz tarafından hazırlanan bu program, müşteri ihtiyaçlarına özel olarak özelleştirilebilmektedir. En gelişmiş özellikleri barındıran barkod sistemimizle müşterilerimize benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmaktayız.

Müşteri merkezli yaklaşımımız sayesinde Bursa’da sunmuş olduğumuz L10 barkod sistemi, işletmelerin verimliliklerini artırarak rekabet avantajı kazanmalarını sağlamaktadır.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Sayfası ile Genel Raporlara Erişin

Firmanıza özel oluşturulan Güncel Durum sayfası, size tüm detayları verileri göstererek firmanızın genel durumunu ve satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

Bu güncel durum sayfası, işletmenizin detaylı performans analizini almak, kararlarınızı vermek ve gelecek planlarınızı şekillendirmek için önemli bir araç sağlar. Bu verilere dayanarak satış hedefleri belirleyebilir, pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve işletmenizin büyümesini destekleyecek önemli adımlar atabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

L10 Barkod Yazılım Paketi, işletmenizin ön muhasebe yazılımıyla sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca Pc-POS, online terazi, barkodlu terazi, dokunmatik bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, para çekmecesi ve fiş yazıcı gibi çeşitli ekipmanlarla kolayca uyum sağlar. 

Bu kullanımı kolay ve hızlı yazılımlar sayesinde iş yükünüzü azaltabilir ve işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. yönetebilirsiniz.

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Yeni teknolojiler ile birlikte hızlı işlemler yapmak çok kolay

L10 Barkod Programı ile Satış Daha Kolay

L10 Barkod ve Satış programı, kapsamlı bir şekilde tasarlanmış olup firmanızın çeşitli gereksinimleri karşılamak için bir araya getirilmiştir. Firmanız için  gerekli olan tüm özelliklere kolayca erişebilirsiniz.

Eğer siz veya çalışanlarınız daha önce bir satış programı kullanmamış olsanız bile, L10 Barkod ve Satış programını kısa sürede öğrenip etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yazılım, kullanıcı dostu ara yüzüyle herkesin kolayca adapte olabileceği şekilde tasarlanmıştır.

 

Parçalı Ödeme Seçenekleri İle Tercih Edilenlerden Olabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bursa'da İşletmenizde Satış Yapın

Nakit, Kredi Kartı ve Vadeli Satış gibi çeşitli ödeme seçenekleriyle satış işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir satış için tek bir ödeme seçeneği kullanabileceğiniz gibi, “parçalı ödeme” olarak adlandırdığımız birden fazla ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Örneğin, müşterilerinizden biri ödemeyi kısmen nakit, kısmen de kredi kartı ile yapmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda parçalı ödeme yöntemini kullanarak tahsilat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli satışlar için ilgili müşteriyi seçtikten veya müşteri kaydı oluşturduktan sonra kolayca satış yapabilirsiniz.

Bu sayede hangi müşteriden ne kadar alacağınızın ve toplam alacaklarınızın ne kadar olduğunun tek bir raporda görünümünü elde edebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Birçok sektöre hizmet verdiğimiz L10 yazılımlarımız hakkında henüz bilgi sahibi değilseniz ilgili bağlantılara tıklayarak yazılımlarımız hakkında detaylı bilgiler alabilir destek ekibimizden ücretsiz kurulum ve tanıtım desteğini alabilirsiniz. 

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sisteminin Özellikleri

Cari Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

icon 04

Yetkilendirme - Kısıtlama

L10 ‘da birden fazla kullanıcı oluşturabilirsiniz. İş yerinde yazılımı kullanan personeller için kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz her bir kullanıcıya kişiye özel yetkiler verebilirsiniz. 

Farklı Yazılımdan Geçiş

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Kolay Hesap Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Hızlı Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Cihazlarla Uyumlu Çalışma

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Değiştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

L10 Bursa Barkod Sistemleri

Bursa’da faaliyet gösteren işletmeler için de L10 barkod sistemleri idealdir. Marketlerden mağazalara, büfelere, hırdavatçılara, şarküterilere, kuruyemişçilere, yedek parça satıcılarından kasaplara, zücaciye dükkânlarından kozmetik mağazalarına ve tuhafiye işletmelerine kadar tüm perakende sektörleri için uygun bir çözümdür.

Bursa’daki işletmeniz için ücretsiz kurulum ve tanıtım hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi almak ve randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

Rate this page
0 552 692 06 72