L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Antalya’nın En Çok Tercih Edilen Barkod Sistemi Markasıyız 💪🏻

Antalya Barkod Sistemi - İşletmenizin Performansını Arttırın

Antalya’da hizmet veren market, mağaza, büfe, hırdavat, şarküteri, kuruyemiş, yedek parça, kasap, zücaciye, kozmetik, tuhafiye gibi perakende sektörlerinde faaliyet gösteren tüm işletmeler için Antalya barkod sistemi uygundur.

Barkod Sistemi

İşletmenize Katkı Sağlamanız İçin

Antalya Barkod Sistemi Sayesinde İşletmenize Değer Katın

L10 barkod sistemi; günlük, haftalık, aylık ve yıllık satış ve kar raporları sağlar. Barkodsuz veya barkodlu ürünlerinizin/stoklarınızın satışını müşterilerinize yapabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri olarak kredi kartı, nakit ve vadeli satışları kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemleri parçalı ödeme şeklinde birleştirerek de kullanabilmeniz bizimle mümkün. Marketler, büfeler, mağazalar, pastaneler, fırınlar ve bakkallar için uygun bir barkodlu kasa takip sistemi olarak işletmenizde işlev görür.

Barkod Programı

Antalya'daki Bazı Referanslarımız

Antalya’dan bizleri tercih eden değerli müşterilerimizi inceleyebilirsiniz.

Antalya'daki İşletmelere Özel - Firmanıza Gelip Ücretsiz Kurulum Yapalım

Antalya’daki işletmeniz için ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz! İşletmenizin gereksinimlerine uygun ürünlerimizle ilgili bilgi almak için buradayız. Antalya’da yer alan işletmenize özel çözümlerimizi keşfetmek için bize ulaşın! İşletmenizin gelişimine katkı sağlamaktan mutluluk duyarız.

İşletmeniz için uygun ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve bu ürünleri keşfetmek istiyorsanız, aşağıda belirtilen iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

L10 Antalya Barkod Sistemi Tanıtım

Detaylı Tanıtım Videosu

Antalya barkod sistemi detaylı tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin İçin Geliştirdik

Antalya Barkod Sistemi'nin Cazip Özellikleri

Antalya’da hizmet veren L10 barkod sistemi, gelişmiş özellikleriyle donatılmış bir barkod yazılımıdır. Uzman yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen bu program, müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilmektedir. Sektördeki en ileri teknolojilerle donatılmış barkod programımızı sunarak müşterilerimize mükemmel bir kullanım deneyimi sağlıyoruz.

Müşteri merkezli yaklaşımımızla, Antalya’daki L10 barkod sistemi ile işletmelerin daha verimli çalışmalarını ve rekabet avantajı kazanmalarını desteklemekteyiz.

L10-barkod-programı-raporlar

Gelişmiş Yapay Zeka Destekli Güncel Raporlar

Güncel Durum Sayfasından Genel Raporlara Ulaşın

İşletmeniz için hazırlanan Güncel Durum sayfası, işletmenizin genel performansını ve satışlarını düzenli olarak izlemenize olanak tanır, size detaylı bilgiler sunar.

İlgili sayfamız işletmenizin durumunu analiz etmenize, kararlar almanıza ve iş stratejilerinizi belirlemenize yardımcı olan kritik bir araçtır. Elde edilen verilerle satış hedefleri koyabilir, pazarlama kampanyaları planlayabilir ve işletmenizin büyümesine yönelik önlemler alabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Ara Yüzü ile Kolay Adapte Olma Garantisi

Barkod Yazılımı ve Otomasyon Sistemi

Perakende satış sektörü için ideal olan L10 barkod yazılım paketlerini kullanarak stoklarınızı, ürünlerinizi ve tahsilatlarınızı düzenli olarak izleyebilirsiniz.

L10 Satış & Barkod Sistemi, ön muhasebe yazılımımızla entegre şekilde çalışmaktadır. Pc-POS, online ve barkodlu teraziler, dokunmatik bilgisayarlar, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, para çekmeceleri ve fiş yazıcıları ile kolayca entegre olabilir. Bu kullanımı kolay ve hızlı yazılımlar sayesinde iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Anlık Ürün Okuma Özelliği ile Zaman Kazanın

L10 Barkod Yazılımı ile Satış Yapmak Artık Çok Daha Kolay

L10 Satış & Barkod yazılımı, işletmenizin çeşitli ihtiyaçları göz önünde bulundurarak özenle hazırlanmıştır. İhtiyacınız olan tüm fonksiyonlara kolayca erişebilirsiniz.

Eğer siz ya da çalışanlarınız daha önce hiç satış yazılımı kullanmamış olsanız bile L10 Barkod & Satış programını çok kısa sürede öğrenebilir ve etkin şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Parçalı Ödeme Seçenekleri ile Müşterilerinize Olanaklar Sunun

Antalya'daki İşletmenizde Çeşitli Ödeme Seçenekleri Sunarak Satış Gerçekleştirin

Nakit, kredi kartı ve vadeli satış gibi çeşitli ödeme yöntemleriyle satış yapmak oldukça kolaydır. Bir satış işlemi için tek bir ödeme yöntemi kullanabileceğiniz gibi birden fazla ödeme şeklini birleştiren parçalı ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Örneğin bir müşteri ödemenin bir kısmını nakit, diğer kısmını kredi kartı ile yapmayı tercih edebilir. Bu gibi durumlar için parçalı ödeme yöntemi ile tahsilat yapabilirsiniz.

Vadeli satışlar söz konusu olduğunda ilgili müşteriyi seçerek ya da yeni müşteri kaydı oluşturarak hızlıca satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kimden ne kadar alacaklı olduğunuzu ve toplam alacaklarınızın miktarını tek bir raporla kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş L10 Ekosistemi

L10 Yazılım Çözümlerimiz

Çeşitli sektörlere hizmet veren L10 yazılımlarımızı eğer daha önce denemediyseniz ilgili linklere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve destek ekibimizden ücretsiz kurulum ile tanıtım desteği alabilirsiniz.

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

Stok Takibi, Cari Takibi, Fatura Takibi, Personel Takibi, Fatura Takibi, Gelen ve Giden E-Faturalar, Sipariş Takibi, Alınan - Verilen teklifler ve Raporlar gibi bir çok özelliğe sahip olan L10 muhasebe programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Satış programımızı kısa bir sürede öğrenip aktif olarak kullanabilirsiniz. Hızlı resimli butonlar, farklı ödeme seçenekleri, müşteri bekletme, satış sonrası bilgi fişi yazdırma gibi bir çok özelliğe sahip olan satış programımız ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile ile firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ürün raporları(alış, satış ve durum), iade raporları, hesaplardaki bakiyeler ve cari listesi gibi bir çok rapor sunan L10 Mobile İş Takip Uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya'daki Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Barkod Sistemimizin Özellikleri

icon 04

Yetkilendirme - Yetki Kısıtlandırma

L10 yazılımında birden fazla kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İş yerinizdeki personeller için farklı yetkilere sahip kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Cari Takibi

icon 01

Müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi sisteme ekleyerek, tüm cari hesaplarınız hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.

Farklı Yazılımdan Geçiş İmkanı

icon 03

Diğer yazılımlardan kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapmanıza olanak tanır; stoklarınızı ve carilerinizi hızla sisteme dahil edebilirsiniz.

Kolay Hesap Takibi

icon 04

Sisteme birden fazla banka hesabı ve kasa ekleyebilir, gelir ve giderlerinizi kolayca izleyerek kontrol edebilirsiniz.

7/24 Müşteri Destek Hizmeti

icon 01

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda, müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilir ve destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı Raporlar

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Hızlı Fatura Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programıyla, personelinizin sigorta, maaş, avans ve prim ödemelerini kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay Değiştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını, işletmenize özel olarak tasarlıyoruz.

Cihazlarla Tam Entegrasyon

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucular, barkod yazıcılar, fiş yazıcılar, online teraziler ve barkodlu terazilerle uyumlu çalışır ve teknik destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

L10 Antalya Barkod Sistemleri

Market, Mağaza, Büfe, Hırdavat, Şarküteri, Kuruyemiş, Yedek Parça, Kasap, Zücaciye, Kozmetik, Tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörleri için L10 Antalya barkod sistemleri uygundur. 

Ücretsiz kurulum ve tanıtım yapmamız adına Antalya’da bulunan işletmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

  1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
  2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir eğitim gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

✓ Antalya Barkod Sistemi

Firmanızda kârlılığı arttırma garantisi

✓ Cazip Bulacağınız Fiyatlandırma

Odağımız her daim müşteri memnuniyeti

✓ Maksimum Özelleştirilebilir Sistem Avantajı

Son teknoloji yazıcı, okuyucu ve program

✓ 1 - 2 Gün İçerisinde Kurulum İmkanı

Sınırsız destek alabilme hakkı

5/5 - (1 vote)
0 552 692 06 72