L10 Barkod Sistemi

l10barcode eng

Aramıza Hoşgeldiniz

Barkod Sistemi | En İyi Barkod Programı

Market, Mağaza, Büfe, Hırdavat,  Şarküteri, Kuruyemiş, Yedek Parça, Kasap, Zücaciye, Kozmetik, Tuhafiye ve diğer tüm perakende sektörleri için L10 barkod sistemi uygundur. 

Ücretsiz kurulum ve tanıtım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod Sistemi

Biz Hazırız, Peki Ya Siz?

L10 Barkod Sistemi Sayesinde İşiniz Hem Büyüsün Hem de Kolaylaşsın

L10 barkod sistemi sayesinde zaman bazlı satış ve kâr raporlarınızı alabilir, barkodsuz stoklarınızın satışını yapabilir, kredi kartı, nakit ve vadeli satış yapabilirsiniz. Gelir ve kazancınızı anında görmek ve raporlarını almak için teknolojiden faydalanabilirsiniz. Marketler, Büfeler, Mağazalar, Pastane ve Fırınlar ve Bakkal gibi perakende sektörünün barkodlu kasa takip sistemi olarak kullanılır.

Barkod Programı

Binlerce müşterimizin arasına siz de katılın…

MARİNA PARK L10 Barkod Referans
MEHTAP AKSESUAR L10 Barkod Referans
SAYTEK ELEKTRİK L10 Barkod Referans

L10 Barkod Tanıtım

L10 Barkod Sistemi - Tanıtım Videosu

L10 barkod sistemi kısa tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

L10 Barkod Sistemleri

L10 Barkod Sistemi Gelişmiş Özellikleri

L10 barkod sistemi sayesinde istediğiniz tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Uzman yazılımcı ekibimiz tarafından geliştirilen programımız, müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir. Sizlerin sayesinde sektörün en gelişmiş özellikli barkod programını sunmaktayız.

L10-barkod-programı-raporlar

Yapay Zeka Destekli Eksiksiz Raporlar

Tek Sayfada Tüm Raporlara Erişin

Sizler için Güncel Durum sayfası oluşturduk. Bu sayfada işletmenize ait tüm detaylara ulaşabilmeniz mümkün.

Hangi ürününüzden ne kadarını ne zaman sattığınızı, en çok satılan ürünlerinizi veya en çok getirisi olan ürünleri kolaylıkla gözlemleyebilir, ticaretinizi ona göre şekillendirebilirsiniz.

Hem işletmenizin genel durumunu hem de satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ara Yüzü ile Kolaylığı Hissedin

L10 Barkod Programı ve Otomasyon Sistemi

Müşterilerimiz, perakende-satış sektörü için en iyi çözümün L10 barkod yazılım paketleri olduğunu düşünmektedir. Stoklarınızı, ürünlerinizi, tahsilatlarınızı, düzenli bir şekilde takip altında tutabilirsiniz.

Çünkü L10 satış & barkod sistemi, ön muhasebe ile birlikte çalışır. Pc-POS, terazi, dokunmatik bilgisayar ve fiş yazıcılarla kolayca kullanabilmenizi sağlar. Kolay ve pratik kullanımıyla sizi yormaz, size hizmet eder.

barkod-programi-hizli-satis
l10-barkod-programi-satis-cok-kolay

Başarılı Optimizasyonu Sayesinde Hızlı İşlem İmkanı

L10 Barkod ile Satış Yapmak Çok Kolay

L10 barkodlu satış programı, detayları iyi düşünülmüş bir programdır. Güçlü özellikleri tek ekran üzerinden kolayca kullanabilmenize olanak tanır.

Personelleriniz, daha önce satış programı kullanmamışsa bile, L10 barkod programına dakikalar içerisinde hakim olabilir.

Parçalı Ödeme Seçeneği İmkanının Mucidi

Satış Tamamlama Seçenekleri

Tahsil edeceğiniz ücretin bir kısmını dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile almanız mümkündür. 

Müşterileri kaydı tutarak satış yapmanız da mümkün. Borçla satış yapacaksanız müşteri adını listeden arayıp seçmeniz yeterli.

Eğer müşteri kaydı yoksa aynı ekrandan kolay bir şekilde müşteri oluşturmanız mümkün. 

barkod-programi-parcali-odeme

Gelişmiş Sistemler

L10 Barkod Programı Ürünleri

Satışlarınızı L10 Barkod üzerinden yapın, detaylı raporlarınızı L10 Muhasebe üzerinden görüntüleyin. Birbirine entegre çalışan sistemimiz sayesinde artık muhasebe – satış işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

L10 Muhasebe programı

L10 Ön Muhasebe Programı

İşyerinize ait tüm muhasebeye dair işlemleri L10 Ön Muhasebe yazılımı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıkla tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

l10-barkod-programi-gorunum

L10 Hızlı Satış Programı

L10 Barkod Hızlı Satış modülümüzü kullanarak işyerinizdeki tüm satışları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Modern ve kullanışlı ara yüzü sayesinde artık tüm işlemleriniz kontrolünüz altında.

l10-mobil-takip

L10 Mobile Takip Uygulaması

L10 Mobile uygulamasını kullanarak firmanıza ait tüm şubelerin ayrıntılı raporlarını online olarak görebilir, istediğinizi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

L10 Barkod Fiyat Listesi

Firmamızın misyonu gereği müşterilerimizi en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Sektörün en gelişmiş barkod programı yazılımını makul fiyatlardan almak isterseniz fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Esnaf Paket

Küçük İşletmeler İçin En İyi Çözümler
1.399 Yıllık Fiyat / Her Yıl Yenilenir!
 • Para Üstü Hesaplama
 • Nakit / Kredi Kartı / Vadeli Satış
 • Parçalı Ödeme
 • Anlık Satış ve Raporlama
 • İade Alma
 • Yazıcı Entegrasyonları

Mağaza Paket

En Çok Tercih Edilen Paket
1.799
Yıllık Fiyat / Her Yıl Yenilenir!
 • Tüm Esnaf Paket Özellikleri
 • Akıllı Terazi Entegrasyonu
 • Varyant Modülü
 • Mobil Uygulama ile İş Takibi
 • Genel Raporlama ve Analiz
 • Kullanıcı Yetkilendirme / Kısıtlama
Popüler

Ticari Paket

Firmasını İleriye Taşımak İsteyenlere
2.099
Yıllık Fiyat / Her Yıl Yenilenir!
 • Tüm Mağaza Paket Özellikleri
 • Depo Modülü
 • Şube Modülü
 • E-Fatura
 • E-Arşiv
 • İsteğe Bağlı Diğer Modüller

L10 Barkod Sistemi Eşsiz Avantajları

Sürekli Destek İmkanı

icon 01

Yaşadığınız en ufak problemlerde dahi müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

icon 04

Kullanıcıları Kasiyer veya Yönetici olarak ekleyebilirsiniz. Birden fazla kullanıcı oluşturup her kullanıcıya ayrı ayrı yetki verebilirsiniz. 

Kolay Geçiş İmkanı

icon 03

L10 Muhasebe Programına başka bir muhasebe programlarından çok kolay ve güvenli bir şekilde geçiş yapabilir, stok ve carilerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

Banka ve Kasa Takibi

icon 04

Sistemimize birden fazla banka hesabı ve para kasası tanımlayabilir, harcama ve gelirlerinizi kolay bir şekilde özdeştirerek kontrol altına alabilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçi Takibi

icon 01

Hem müşterilerinizi hem de tedarikçileri sisteme ekleyebilir, tüm cari durumlarınız hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rapor ve Gelir Takibi

icon 03

Anlık kar – zarar durumunuzu, stok takibini detaylı veya filtreleyerek görebilirsiniz. Böylece iş durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Personel Takibi

icon 04

L10 ön muhasebe programını kullanarak personellerinize ait sigorta, maaş, avans ve prim ödeme işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

icon 03

L10 Barkod Sistemi barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş yazıcı, online terazi ve barkod terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Teknik destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Etiketler

icon 01

Barkod etiketi, raf etiketi ve bilgi fişi şablonlarını kolaylık sağlamanız adına işletmenize uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Çözüm ortağımız olmak ister misiniz?

L10 Bayiliğine yönelik gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bayilik başvurusu için ilk adım olarak aşağıda bulunan butona tıklayıp açılan sayfada sorularımıza yanıt vererek, bayi başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. Başvurunuz dikkatle incelenerek, tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Başvuru sürecinizi olumsuz etkilememesi için başvuru formunu göndermeden önce, verdiğiniz yanıtları kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

L10 Barkod Sistemi - Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıklıkla aldığımız soruların bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod sistemi: yazılım ve donanım olarak iki temel bileşenden oluşur. Yazılım seçerken iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

 1. Yazılım kullanımının kolay olması.  Yazılım kullanımı zor olursa uzun vadede yazılımı kullanmanızı engeller bıkkınlık getirir. Sistemi kullanmak istemezsiniz. Yazılımı ücretsiz indirip denemek için lütfen tıklayın.
 2. Satış sonrası desteğin ve bir destek ekibinin olması. Kendi yazılımlarını üreten firmalarda genellik destek ekibi bulabilirsiniz. Yazılım üretici firmadan almanız bu açıdan önemlidir. 

Öncelik ile bir barkod sistemini kullanabilmeniz için bilgisayar ve barkod okuyucu olması gerekir. Satın alacağınız cihaz (Bilgisayar, okuyucu, yazıcı, terazi vb.) ve modüllere göre fiyat değişmekte olup sektöre göre fiyatlarımız uygundur. Barkod sistemi fiyatı almak için tıklayın

Evet, barkod sistemini satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

Evet, lisans için tek seferlik ödeme alınır ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans satın aldıktan sonra 6 ay süresince ücretsiz uzaktan destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek operasyon dönemi dışında yıllık destek ücreti vardır. Bu paket isteğe bağlıdır ve zorunlu değildir. Yıllık destek hizmetiniz devam ettiği sürece güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Barkod programı ara yüz olarak çok kolay olup hızlı bir şekilde öğrenirsiniz. Ek olarak Youtube kanalımız üzerinde yayınladığımız eğitim videolarını da izleyerek bu süreci hızlandırırsınız. 

Müşterilerimizin bilgisayarlarına bağlanarak sesli bir şekilde baştan sona kadar program ve genel sistem işleyişi hakkında bilgilendirici bir toplantı gerçekleştirilmektedir.

Hayır, sistemi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Dizüstü, masa üstü yada all in one dokunmatik bilgisayar olabilir

Hayır, yüzlerce müşterimiz mevcut yazılımından memnun olmadığı için bizim programımızı tercih etmektedir. Bu süreçte ürünlerinizi excel yardımı ile eski yazılımdan L10 Barkod programına kolayca aktarabiliyoruz

Evet, elinizde bulunan ikinci el cihazları bizim sistemimizde kullanabilirsiniz.

İletişime Geç

7/24 destek hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ico phone

+90 552 692 06 72

Barkod Sistemi

Günümüzde işletmelerin yapı taşı haline gelmiş barkod sistemi; üretilmiş ya da stokta bulunan ürünlerin takibini en kolay hale indirgeyen birer işletme dostu gelişmiş sistemlerdir. Bu sistemde bulunan donanımlar barkod programı, barkod okuyucu ve barkod yazıcı olarak bulunmaktadır. Cihazlarla tamamen uyumlu bir şekilde çalışan barkod sistemleri, bir ürünün satışında ve satışa hazır hale getirilmesinde büyük etken olmaktadır. 

Ürünün barkod numarasına göre birden fazla dikey çizgi (bar) bir araya gelerek asıl barkod yapısını oluşturur. Oluşturulan barkodlar ürünün ilerleyen süreçte çok daha kolay bir şekilde taranarak satılması ve stok kontrolü işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede işletmeler için üretimden en son kullanıcıya kadar ulaştırma sürecinde barkod sistemi önemli bir rol oynamaktadır.

Barkod Sistemi Nasıl Çalışır?

İşletmeler, satın aldığı ya da üretimini yaptığı ürünün stoklarda bulunup bulunmadığını görüntüleyebilmesi için barkod sistemlerini kullanmaktadır. Öncelikle barkod sisteminin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için bütün ürünlerin üzerinde kendilerine has barkod numaraları bulundurmaları gerekmektedir. Eğer ürünlerinizin üzerinde barkod numarası yoksa barkod oluşturma programı tarafından resmi olmayan ve sadece sizin işletmenize has barkodlar üretilir. Daha sonrasında ise üretilen bu barkod numaraları barkod yazıcı cihazlar aracılığıyla etiketlere bastırılıp ürünlerin üzerlerine yapıştırılır.

Barkod sisteminin çalışma mantığı kısaca şöyledir; öncelikle gerekli olan malzemeler temin edilir (barkod okuyucu, barkod programı, barkod yazıcı, bilgisayar/ tablet/ laptop/ telefon vb.), gerekli cihazlar temin edildikten sonra barkod oluşturma programına gidilir ve istenilen ürün için barkod oluşturulur. Barkod oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra oluşturulan barkod, programın sağladığı belleğe kaydedilir.

Daha sonrasında oluşturulan barkod, barkod yazıcı tarafından çıkarılır ve ürüne yapıştırılır. Ardından barkod okuyucu ile barkodu okutarak işlemlerin doğru yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz. Yazılımsal herhangi bir sıkıntı olması durumunda teknik destek ekibimize ulaşarak sorunlarınızı bildirebilir ve çözümlerini öğrenebilirsiniz.  

✓ Firma İsmi: 

L10 Barkod Sistemi ve Otomasyon Programları

✓ Firma Faaliyeti:

Firmalara barkod sistemi ve barkod programı sunulması

✓ Hizmet Bölgesi:

Türkiye’nin her bölgesine

✓ Firma Kuruluş:

2015’den beri

Barkod Sisteminin İşletmeler İçin Çalışma Faydaları

Barkod sistemi sayesinde özellikle L10 Barkod olarak bizim geliştirdiğimiz eşsiz sistem sayesinde uzun vadede işletmeler için birçok avantaj bulunmaktadır. Sunduğumuz avantajlar sayesinde işletmeler büyük bir iş yükünden kurtulacaktır. L10 olarak sizler için kaliteli bilgileri ortaya çıkarmak istiyoruz ve barkod sisteminin işletmeler için çalışma faydalarını açıklamak istiyoruz. Tek tek belirtmemiz gerekirse bunlar arasında:

 1. Hızlı ve doğru stok takibi: Barkod sistemi ile ürünlerin giriş, çıkış ve stok miktarlarını anında takip etme imkanı sunulmaktadır. Bu sayede stokların sürekli olarak güncellenmesi ve doğru bir şekilde yönetilmesi yüksek oranda mümkün olmaktadır.
 2. Zaman tasarrufu: Barkod sistemleri sayesinde manuel işlemlerin yerini otomatik işlemler almaktadır. Bu da işletmelerin zamanını kullanmasını kolaylaştırır ve verimliliklerini büyük seviyelerde arttırır.
 3. Hatasız işlemler: Barkod sistemleri manuel işlemlerin yer aldığı yerlerde oluşabilecek hataları ortadan tamamen kaldırır. Bu sayede işletmelerin verimliliği artar ve müşteri memnuniyeti de artar. İşletmelerin belki de en memnun olduğu konu budur.
 4. Raporlama ve analitik: Barkod sistemi işletmelerin stok ve ürün verilerini toplama, analiz etme ve raporlama imkanı sunar. Bu sayede işletmeler daha doğru kararlar alabilir ve verimliliklerini artırabilir.
 5. Maliyet tasarrufu: Barkod üretici sistemler manuel işlemlerin yerini tamamen alması sayesinde işletmelerin maliyetlerini azaltır ve verimliliklerini artırır.
 6. Ürün bulma: Barkod sistemi stokların yerini ve miktarlarını anında belirleme imkanı sunmaktadır. Bu sayede işletmeler ürünlerini hızlı bir şekilde bulabilir ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılayabilmektedir. Oldukça etkileyici bir özellik olduğunu belirtebiliriz.
 7. İşletme verilerinin güvenliği: Barkod programları sayesinde işletmenin verilerini güvenli bir şekilde saklar ve bu verilere erişimi kısıtlı hale getirir. Bu sayede işletmelerin verilerinin güvenliği sağlanır ve verilerin yanlış kullanımı engellenir. Özellikle ülkemizde çok önemli bir konudur.
 8. Ürün yönetimi: Barkod sistemleri ürünlerin tarihlerini, üretim tarihlerini ve diğer önemli bilgilerini takip etme imkanı sunar. Bu sayede işletmeler ürünlerinin verimliliğini ve kalitesini sürekli olarak kontrol eder ve müşteri memnuniyetini artırır.
 9. İşletme verilerinin genişletilmesi: Barkod sistemi işletme verilerini diğer sistemlerle entegre etme imkanı sunar. Bu sayede işletmeler verilerini daha geniş bir perspektifle inceleyebilir ve verimliliklerini artırabilir. Gayet profesyonel firmalar için cazip bir maddedir.
 10. Esneklik: Barkod sistemi işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve güncellenebilir. Bu sayede işletmeler sistemi kullanırken esnekliklerini koruyabilir ve verimliliklerini artırabilmektedir.

Bu avantajları genel başlıklar arasında inceleyerek barkod sisteminin uzun vadede işletmelerin verimliliklerini artırmasını ve işletmelerin başarısını desteklemesini sağladığını söyleyebiliriz.

Barkod Programı

Barkod programı, ürünlerde bulunan ve öncesinde ürün hakkındaki bilgilerin, stok durumunun sanal sunuculara kaydedilmesi ve bu barkodun okutulduğunda bu bilgilerin önünüze gelmesini sağlayan özel olarak geliştirilmiş yazılımlardır. Ayrıca ürünün satışı anında stoktan satış adeti kadar düşülmesine de yardımcı olmaktadır. Bu sayede ürünün üretim sürecinden tutun en son müşteriye gidişine kadar her şeyin takibi konusunda en önemli role sahip donanımdır.

Üretim seviyesinin git gide arttığı bu dönemlerde ürünlerdeki hızlı stok değişiminin takibini yapan bu sistemler ülkemizde gitgide popülarite kazanmaktadır. Barkod sistemi stok takip işlemlerini saniyelere indirerek işletmelerin omzunda vakit yükü olan bu süreci en hafif şekilde atlatmalarına yardımcı olmaktadır.

Barkod Programı Nasıl Kurulur?

Barkod programı nasıl kurulur, barkod sistemi kurmak oldukça basit bir birkaç önemli husustan oluşmaktadır. Öncelikle barkod sisteminin nasıl kurulduğunu anlamak için bu sistemin içerisinde hangi donanımların kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir. Bu sistemler iki farklı materyalden oluşmaktadır; yazılım ve donanım. Bu sistemin yazılım tarafında yalnızca bir unsur vardır o da barkod programıdır. Barkod programı sizlerin istediğiniz ürünlere barkod oluşturmasını ve bu barkodların sizlere özel olarak verilmiş sanal sunuculara kaydedilmesini sağlamaktadır. Bu sistemin en önemli ve vazgeçilmez parçalarından birisidir.

Donanımsal kısım birkaç farklı parçadan oluşmaktadır. İlk önce tablet, bilgisayar veyahut laptop gereklidir. Kaydedilen ürünü barkod okuyucu ile okuttuktan sonra stok sayısını, ürüne ait bilgileri görebilmek için bu cihazlardan yalnızca birisine ihtiyaç vardır. Bu cihazların olmaması halinde barkod sisteminiz maalesef tam anlamı ile çalışmaz. İkinci en önemli parça; ‘’barkod yazıcı’’. Barkod yazıcı, barkod oluşturma programında ürün için oluşturduğunuz barkodun yazdırılarak sanal ortamdan fiziksel ortama  geçmesini sağlar ve somut hale getirir. 

Somut halde elinizde bulunan bu barkodu ürününüze yapıştırarak ürün okutulduğunda hakkındaki bilgilere en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar. Gelgelelim bir diğer olmazsa olmazımıza; ‘’barkod okuyucu’’. Barkod okuyucu isminden de anlaşılacağı üzere sizlerin barkod oluşturma programında ürünleriniz için oluşturduğunuz ve barkod yazıcıda çıkardığınız barkodların okunmasını sağlayan cihazdır. 

Barkod okuyucu ürünün üzerinde bulunan  barkoda belirli bir mesafeye kadar yaklaştırılır ve barkod okutulur. Barkod okutulduktan sonra kullanmış olduğunuz bilgisayarın ekranında Ürün adı, ürün fiyatı, ürün barkod numarası, ürün KDV oranı vs. bir çok bilgi görüntülenir.

Yukarıda saydığımız donanımlara sahip olduktan sonra barkod sistemini kurmak için yapmanız gereken bütün bu sistemi bir araya getirmektir. Bu konuda size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Ekiplerimiz işletmenize gelerek bu konuda size yardımcı olabilirler.

Barkod Programı Nerelerde Kullanılır?

Barkod programı tüm dünyada ürünlerin ilk üretim sürecinden en son müşteriye ulaştığı sürece kadar ürün bilgisi, stok takibi gibi durumları otomatik hale getiren bu sistem çoğu işletmenin göz bebeği haline gelmiştir. İşletmelerin temel prensibi olan verimi en yüksek noktaya çıkaran barkod sistemi artık mahalle bakkallarından tutun büyük lojistik firmalarına kadar bütün işletmelerin kullandığı bir yazılım haline gelmiştir. Genellikle büyük firmalarda kullanılan bu sistem, stok takibi hızlandırmak için kullanılan bir sistemdir. 

Aynı zamanda laboratuvarlarda kullanılan barkod sistemi, yapılan işlemlerin takibi içinde oldukça önemlidir. Hizmet sektörü, sağlık sektörü gibi çok çeşitli alanlarda barkod sistemi kullanılmaktadır. Sistem içerisinde yer alan barkod programı gibi özel yazılımlarla özelleştirilerek işletmeler için cazip bir çok fırsatı beraberinde getirmektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmelerin bu sistemi kullanmasındaki asıl amaç çalışanlarının verimini arttırmasıdır. Depoda bulunan çalışanlar ürünlerin stok bilgisini barkod programı aracılığı ile sanal sunuculara girdikten sonra işletmede bulunan başka işlemlere yardımcı olmaktadır. Vakit kazancından dolayı çalışanın verimini neredeyse 2 kat arttıran barkod sistemlerinin artık neredeyse bulunmadığı işletme yoktur. 

Gelişen teknoloji ile barkod programı donanımlarının da maliyeti giderek azalmaktadır ve işletmeler için bu sistemin ücreti büyük bir külfet olmaktan çıkmaktadır. Sizler de işletmenizin verimini arttırmak amacı ile barkod sistemi kullanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

4.7/5 - (362 votes)
0 552 692 06 72